Патріотичне виховання

Готуючись до обласного збору лідерів учнівського самоврядування з питання національно-патріотичного виховання, лідери учнівського самоврядування ЛУР ХЛ провели акцію «Голуб миру».

Її започатковано на Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування у м. Києві, у якому приймали участь делегати із 21 області.

Учасники обмінювались один з одним паперовими голубами, на крилах яких писали побажання Миру і єдності нашій країні. Ми отримали птаха Миру від волинської делегації.

Почитавши побажання від учнів з Луцька, нас вразили наступні слова «Молодість кордонів не має! Нас об’єднає Мир!» Лідери Ліцейської учнівської республіки вирішили, що ці птахи, що несуть на своїх крилах мир, повинні «розлетітися» по всіх куточках Херсонщини – від Генічеську до Каланчака, від Каховки до Великої Лепетихи.

Представники Ради Президента ЛУР разом з учнями 10ГМ класу напередодні обласного збору лідерів учнівського самоврядування виготовили багато голубів, які потім отримали представники нашої делегації. Лідери найкращих молодіжних організацій області написали свої побажання й обмінювались ними, щиро сподіваючись на їх здійснення.

Адже діти Херсонщини, як і всі діти в Україні, не повинні бачити війни. Нехай наші птахи літають тільки в мирному небі!

скачать софт
Контакти

Адреса: м. Херсон, вулиця Полтавська, 89
Телефон/Факс: +380 552 292 071
Мобільний телефон: 0968992531
e-mail: liceyxop@ukr.net


Опитування

Питання: Оцініть новий сайт

Архів
Червень 2023 (5)
Травень 2023 (27)
Квітень 2023 (27)
Березень 2023 (17)
Лютий 2023 (2)
Листопад 2022 (2)