Дозвілля

Конкурс - фестиваль «Дивосвіт»


Традиційно в Херсонському ліцеї Херсонської обласної ради відбувається конкурс художньої самодіяльності учнів «Дивосвіт». Це можливість для кожного ліцеїста проявити себе творчо.

Тема цьогорічного конкурсу «Навколо світу за один вечір». Учні за допомогою чарівного атласу подорожували різними країнами та знайомилися з їх культурою і звичаями. На сцені ми побачили запальний індійський танок, пісні французькою та англійською мовами, африканські танці, запальний джаз та ще багато цікавого. Нікого не залишила байдужим хореографічна композиція «Чарівна планета Земля», де ліцеїсти показали, яку шкоду ми приносимо нашій планеті. Цей номер став кульмінацією всього «Дивосвіту», глядачі не стримували своїх сліз. Але фінальним акордом всієї концертної програми було повернення наших учнів до України.

Фестиваль художньої творчості «Дивосвіт» це не тільки можливість показати свій талант, це ще й можливість знайти нових друзів та отримати незабутні враження на все життя.

Ліцейський бал


Кожної осені в ліцеї проводиться «Ліцейський бал». Кожний клас готує на конкурс пару, яка буде змагатися за звання кращої пари ліцею. Але щоб отримати це почесне звання необхідно гідно проявити себе у всіх конкурсах балу:
1 конкурс - це візитна картка пари. Кожен клас знайомить глядачів зі своїми представниками на Ліцейському балу. Візитна картка може бути у вигляді пісні, вірша, танцю або невеликої театральної постановки про пару.
2 конкурс має назву «Танцюють всі». Жоден бал не обходиться без танців. Наш - не виключення. Кожна пара повинна станцювати вальс якомого краще, для того щоб отримати високу оцінку від суддів.
3 конкурс - Hand made. Всі хлопці - учасники, з підручних матеріалів повинні виготовити для своїх чарівних леді прикрасу.
Після всіх конкурсів судді підбивають підсумки та нагороджують переможців. Але в цьому році в нас з'явився ще один суддя - це глядачі. Вони таємним голосуванням обирають короля і королеву Ліцейського балу.

КВК


Традиційно 1 квітня в ліцеї проходить конкурс КВК. В ньому змагаються 2 команди: команда учнів та команда вихователів.
Першим конкурсом, як завжди, є візитна карта. Обидві команди протягом 5 хвилин показують різноманітні смішні сценки, розказують жарти, танцюють, співають і роблять все для того, щоб покращити настрій суддів та глядачів. Наступним конкурсом була гра «Крокодил». Кожен представник своєї команди повинен тільки жестами, без допомоги слів пояснити слово, яке загадав йому ведучий за певний проміжок часу.
Глядачі та судді були в захваті від цієї гри, адже на сцені наші учні та вихователі за декілька секунд намагалися показати різних тварин, героїв з найвідоміших кінофільмів та мультфільмів та інше.
Та потім, результатами всіх конкурсів судді обирають команду переможців.

скачать софт
Контакти

Адреса: м. Херсон, вулиця Полтавська, 89
Телефон/Факс: +380 552 292 071
Мобільний телефон: 0968992531
e-mail: liceyxop@ukr.net


Опитування

Питання: Оцініть новий сайт

Архів
Вересень 2023 (14)
Серпень 2023 (17)
Липень 2023 (7)
Червень 2023 (13)
Травень 2023 (27)
Квітень 2023 (27)