Підсумки конкурсу

   Команда «Екологія країни починається з усвідомленої людини!», яка складається з учениць 10-ФМ класу Зубаль Олени та Ортинської Емілії і кураторів Кнорр Юлії та Кнорр Надії, ще влітку почала готуватися до дитячого талант-шоу ТРК ВТВ Плюс «Супер розумахи». Його метою були підтримка у підлітках ентузіазму, знань, прагнення приносити користь суспільству та знаходження нових та дійсно потрібних ідей, для реалізації яких використається громадський бюджет. 
   Першим завданням стала зйомка 3-хвилинного ролику, в якому потрібно описати свою задумку. Наша команда обрала головною проблемою неусвідомленість людей по відношенню до екології. Ми у форматі 12 сторіз описали основні правила, за дотримання яких життя кожного громадянина стане зручнішим, чистішим і навіть економнішим. 
   На другому етапі ми 4 вересня перед журі: Вікторією Гавреньковою, Оленою Урсуленко та Олександром Книгою, розповідали про свій проект особисто. Як нововведення у Херсоні команда запропонувала відновлення старовинного парку під назвою Казенний сад на вул. Полтавська, адже це є як історичною та культурною пам’яткою, так і екологічним куточком нашого міста. Найстаріший рукотворний парк, який було створено в XVIII ст. У ньому є дуб – ровесник Херсона, який в обхваті становить більше 4 метрів. Навіть сама Катерина II «царською рукою своєю посадила декілька дерев».
   Це місце процвітало щойно його створили та ще близько 100 років, але тільки-но люди перестали доглядати за ним -  він занепав. З 10 команд ми стали одними із 6, які пройшли далі, отримавши 14/15 балів.
   Третій етап полягав вже у більш серйозному завданні: прорахунок потрібного фінансування проекту, підготовка документів на подання до громадського бюджету та зйомка флешмобу для заклику городян. Вже 16 вересня ми знову зустрілися з журі в ефірі телеканалу ВТВ та розповіли про чіткий план дій: повністю прибрати територію парку, вивезти сміття, створити невеличкий дитячий майданчик і встановити лавочки, ліхтарі на сонячній енергії, сортувальні контейнери для сміття. А флешмобом закликали усіх бажаючих розмалювати крейдою сіру стіну на території парку. І тепер з шестірки перейшли у трійку до наступного і завершального етапу, отримавши 15/15 балів.
   Останній крок – голосування херсонців на сторінці Facebook ВТВ за кожен проект та знаходження амбасадора (відома людина, яка підтримає та освітить нашу ідею). Амбасадором команди став Олександр Авраменко, який одразу підтримав задумку зверненням до українців в усіх своїх соціальних мережах. 23 вересня команда отримала 18/20 балів та посіла 2 місце!
   Але робота над нашим проектом не завершилася, усіх членів журі зворушила така благородна ідея і вони тепер разом з нами продовжують боротися за майбутнє парку. Тому можливо зовсім скоро поблизу ХЛХОР наново оживе старовинний Казенний сад.

Підсумки конкурсу
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Дата публікації: 25.09.2020

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Контакти

Адреса: м. Херсон, 73011, вул. Полтавська, 89
Телефон/Факс: (0552) 29-20-71, 29-71-53
Мобільний телефон: +380992825407
e-mail: liceyxop@ukr.net
Instagram
Ми у Фейсбуці

Опитування

Питання: Оцініть новий сайт