Літнє оздоровлення

Літо – чудовий час для того, щоб набратися сил та відпочити перед новим навчальний роком. І щоб не дарма провести цей час, здобувачі освіти Херсонського ліцею поїхали до спортивно-оздоровчого табору «Прибрежний» в смт Лазурне.

Перебування в таборі було дуже активним та цікавим. Зранку діти снідали, прибирали свої кімнати та йшли на пляж, де відбувалися такі цікаві заходи, як естафети, ліпка на піску, волейбол та навіть пляжна дискотека. Звичайно, не обійшлося без купання в морі, яке було огороджене сіткою від медуз та буйками. Все було зроблено для того, щоб купання було комфортне.

Після цього діти мали змогу відвідувати басейн, гуртки з самооборони, малювання та навіть ходити до розмовного клубу з англійської мови, щоб не лише відпочивати, а й проводити відпустку з користю.

Кожного дня в «Прибрежному» відбувався вечірній захід, до якого діти готувались після обіду. Кожен, хто хотів, міг виступити, аби показати свої таланти. Готуючись до заходів, знімали кліпи, реклами, короткі фільми та змагалися з іншими загонами за призові місця.

Найбільше запам’ятався фотоквест, адже робити незвичайні знімки в незвичних умовах було дуже весело та пізнавально.

Закінчувався такий насичений день веселою дискотекою, на яку йшли всі бажаючі.

Так як «Прибрежний» спортивний табір, ліцеїсти брали участь у змаганнях з бігу, стрибків у висоту та довжину, баскетболу та отримували почесні призові місця.

За такий короткий проміжок часу, ми стали ще більш дружньою та міцною родиною.

Під кінець зміни, всі не могли стримувати сліз і це говорить лише про одне, що «Прибрежний» - це місце, в яке завжди хочеться повернутись!

Літнє оздоровлення
Літнє оздоровлення
Літнє оздоровлення
Літнє оздоровлення
Літнє оздоровлення
Літнє оздоровлення
Літнє оздоровлення
Літнє оздоровлення
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Дата публікації: 30.08.2020

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Контакти

Адреса: м. Херсон, 73011, вул. Полтавська, 89
Телефон/Факс: (0552) 29-20-71, 29-71-53
Мобільний телефон: +380992825407
e-mail: liceyxop@ukr.net
Instagram
Ми у Фейсбуці

Опитування

Питання: Оцініть новий сайт