Зустріч з Олександром Авраменком

   30-31 січня у Херсонському обласному ліцеї відбулася зустріч з Олександром Авраменком - доцентом Київського університету ім. Б. Грінченка, автором наукових публікацій, підручників з української мови й літератури, посібників для підготовки до ЗНО. Учні 10-11-х класів мали змогу відвідати майстер-класи відомого мовознавця, поставити запитання щодо змін у програмі з української літератури, особливостей написання власного висловлення на ЗНО 2020 року. Найбільш активним учням Олександр Миколайович подарував ручки з особистим логотипом, книжки, побажавши скласти ЗНО на 200 балів. Учителі і вихователі ліцею також мали змогу поспілкуватися з Олександром Миколайовичем і взяти участь у майстер-класі з культури мовлення.

   Ліцей із нетерпінням чекає нових зустрічей!

   Ліцеїсти вражені зустріччю:

   «Мені дуже сподобався виступ Олександра Авраменко. Особливо те, як він навчав нас візуалізації творів з української літератури. Сподобалось його мовлення, він говорив не зупиняючись».

   «Зустріч з О. Авраменком дуже сподобалась. Чудовим було те, що мовник дав відповіді на найпоширеніші запитання; обговорив теми, на яких випускники найчастіше роблять помилки і жартував. Також сподобались асоціації літературних творів із картинками».

   «У залі панувала позитивна атмосфера, жарти, що допомагало відчувати себе комфортно. Найцікавішим було те, як він уміло перетворював свої жарти на повчальний урок. Завдяки такому підходу запам’ятовувати інформацію стало набагато легше».

   «Він легко і доступно пояснив найпоширеніші помилки в ЗНО, запропонував пов’язати з ними асоціації. Я добре запам’ятала його лайфхаки, які мені допоможуть при роботі з тестами».

   «Олександр Авраменко - людина, яку цікаво слухати, приємно чути його чисту мову та поглинати інформацію. Багато корисних речей ми дізналися з проведеного тренінгу».

   «Хотілося ще б більше подарунків! Чекаємо наступного приїзду Олександра Авраменка, сподіваємось буде ще цікавіше».


Зустріч з Олександром Авраменком
 
Зустріч з Олександром Авраменком
 
Зустріч з Олександром Авраменком
 
Зустріч з Олександром Авраменком
 
Зустріч з Олександром Авраменком
 
Зустріч з Олександром Авраменком
 
Зустріч з Олександром Авраменком
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Дата публікації: 04.02.2020

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Контакти

Адреса: м. Херсон, 73011, вул. Полтавська, 89
Телефон/Факс: (0552) 29-20-71, 29-71-53
Мобільний телефон: +380992825407

Опитування

Питання: Оцініть новий сайт