Подорож до Миколаїва учнів 11 класів

19 грудня учні 11-ХБ, 11_ІТ та 11-ФМ класів відвідали Миколаївський Національний Аграрний Університет. Більш детально у враженнях учнів...>>>
 
Спогади 11-ХБ класу
   В четвер, 19 грудня, ми з учнями 11-ІТ і 11-ФМ побували в Миколаївському Національному Аграрному Університеті і були в вражені гостинністю та відкритістю, з якою нас приймали. Ректор та педагоги розповіли про університет та його історію, з радістю відповідали на наші запитання. Ми всі у захваті від екскурсії. Дякую за теплий прийом цьому вищому навчальному закладу!
   Перше враження від університету не можливо передати словами. Ми побували на факультеті агрономії. Нам розповідали про неповторні можливості цієї спеціальності.
   По-перше,  це  кількість студентів цього потоку 800 осіб. Особисто для мене це показник. 
   По-друге, це здатність на третьому курсі практикувати свої навички за кордоном, у таких країнах як: Австралія,Сполучені Штати Америки, Чехія, Данія тощо. Більш того, це здатність реалізувати себе як особистість, як спеціаліста.
Як висновок, це перспективи, які надає далеко не кожний університет з рейтингу топ-200.
 
Спогади 11-ІТ класу

   Захоплива подорож для учнів 11-х класів відбулася 19.12 до міста Миколаєва, відвідавши Миколаївський національний аграрний університет. Попередньо на базі Херсонського обласного ліцею були проведені олімпіади від МНАУ з біології для учнів 11-ХБ класу та з математики для учнів 11-ІТ і 11-ФМ класів. Учні з найкращими результатами матимуть змогу отримати додаткових 20 балів для конкурсного балу ЗНО під час вступу до ВУЗу.

   Нас привітно зустріли Шебанін В’ячеслав Сергійович і Бабенко Дмитро Володимирович – ректор й перший проректор університету й нагородили переможців олімпіади. Упродовж огляду навчального закладу нас супроводжували завідувачі інших кафедр.

   Екскурсія була дуже продуктивною, адже ми відвідали музей МНАУ «Становлення та розвиток аграрної освіти на Миколаївщині» і кафедри різних напрямків, а саме фінансів, банківської справи та страхування, менеджменту, біотехнологій. Також у нас була можливість завітати в їдальню, де скуштували безкоштовний комплексний обід.

   Навчальний заклад залишив позитивні враження, тому, на мою думку, університет на вступ 2020 матиме багато абітурієнтів з ХЛ ХОР.

Подорож до Миколаїва учнів 11 класів

Подорож до Миколаїва учнів 11 класів

Подорож до Миколаїва учнів 11 класів

Подорож до Миколаїва учнів 11 класів


скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Дата публікації: 20.12.2019

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Контакти

Адреса: м. Херсон, 73011, вул. Полтавська, 89
Телефон/Факс: (0552) 29-20-71, 29-71-53
Мобільний телефон: +380992825407

Опитування

Питання: Оцініть новий сайт