Філософія в картинах Пітера Брейгеля

Філософія в картинах Пітера Брейгеля.

   У 2019 році мистецький світ відзначає 450-літню річницю смерті відомого фламандського живописця Пітера Брейгеля Старшого, більшість картин якого зберігаються у Віденському музеї історії мистецтв. З нагоди вшанування пам’яті великого митця у музеї цього року експонується виставка картин художника. Працівники Херсонської обласної бібліотеки ім. Дніпрової Чайки познайомили учнів 11-х класів з поглибленим вивченням іноземних мов, української філології, історії та правознавства з творчістю великого голландця та організували і провели захід «Філософія в картинах Пітера Брейгеля Старшого».

   Під час заходу учні познайомилися з історією та експозицією Віденського музею історії мистецтв та переглянули невеликий відеофільм, згадали головні риси епохи Відродження, в яку творив Пітер Брейгель, та як в картинах майстра можна прослідкувати за основними тенденціями в костюмі чоловіків та жінок того часу.

   Для ознайомлення з творчістю художника були вибрані три шедеври «Селянський танок», «Мисливці на снігу» та «Нідерландські приказки». Так як кожна з них має свою неповторну атмосферу, то і працювали з різними методиками. До картини «Селянський танок» учні підбирали мелодію під рухи танцюючих у картині, до картини «Мисливці на снігу» підбирали усі можливі варіації білого кольору, «Нідерландські приказки» розбили на фрагменти та знаходили варіації українських прислів’їв та приказок. Учні також отримали домашнє завдання – намалювати свою варіацію однієї української приказки.

Філософія в картинах Пітера Брейгеля
 
Філософія в картинах Пітера Брейгеля
 
Філософія в картинах Пітера Брейгеля
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Дата публікації: 31.10.2019

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Контакти

Адреса: м. Херсон, 73011, вул. Полтавська, 89
Телефон/Факс: (0552) 29-20-71, 29-71-53
Мобільний телефон: +380992825407

Опитування

Питання: Оцініть новий сайт