Рецепт успіху від провідного херсонського юриста

   Учні 10-го класу з поглибленим вивченням української філології, історії та права відвідали відкритий урок читання "Рецепт успіху від провідного херсонського юриста Оніщенко Віталії Іванівни" в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки.

   Зустріч з юриситом проходила у формі прес-конференції і Віталія Іванівна відповідала на питання модератора та ліцеїстів. Тематика питань була досить різноплановою - від шкільних предметів до занять спортом. Віталія Іванівна поділилася власним досвідом у вирішенні складних професійних питань, на які шкільні предмети треба звернути особливу увагу, які риси характеру треба у собі виховувати або довести до перфекціонізму.

    Діалог був розбавлений читанням уривків із творів провідних німецькомовних авторів Бертольда Брехта та Фрідріха Дюрренматта, які у своїх творах приділяли особливу увагу таким якостям юристів, як небайдужість, людяність та високий професіоналізм і толерантність по відношенню до своїх клієнтів.

   Ліцеїсти охоче розіграли сцену із суду, коли Віталія Іванівна захищала свого клієнта, який обрав професію юриста. А прокурор мав завдання відмовити її клієнта від заняття юриспруденцією.

   Сподіваємося, що даний урок допоможе учням підготувати себе до обраної професії.


Рецепт успіху від провідного херсонського юриста

 

Рецепт успіху від провідного херсонського юриста

 

Рецепт успіху від провідного херсонського юриста

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Дата публікації: 04.10.2019

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Контакти

Адреса: м. Херсон, 73011, вул. Полтавська, 89
Телефон/Факс: (0552) 29-20-71, 29-71-53
Мобільний телефон: +380992825407

Опитування

Питання: Оцініть новий сайт