Конкурс "Учень року - 2019"

Номінанти конкурс "Учень року - 2019"

Голосування за посиланням ...>>>

Бондар Христина 11-ФМ

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – І абсолютне місце.

Призер Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій – ІІ місце.

Участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформаційних технологій.

Претендент на золоту медаль.

2018 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІ місце.

Призер Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

Призер Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

2017 р.

Призер Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій – ІІ місце.

Староста класу (9, 10 клас).

 

Бурмагін Кирило 11-ХБ

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії – І місце.

Учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (м.Київ).

2018 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії – ІІ місце.

 

Василевський Нікіта 11-ФМ

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики – ІІ місце.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІ місце.

Призер Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

Претендент на золоту медаль

2018 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики – ІІІ місце..

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІ місце.

Участь у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

ІІІ місце в Рішельєвській Регаті (м.Одеса).

2017 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики – ІІ місце.

Участь у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

2016 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики– ІІ місце.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики – ІІІ місце.

І місце у ліцейському конкурсі зі збирання Кубіка Рубіка.

 

Венгер Катерина 11-ХБ.

2019 р.

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні хімічні технології: екологічність, інновації, ефективність» ( м. Київ).

2018 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з філософії – І місце.

Призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН – ІІІ місце.

Участь в роботі круглих столів на базі ХНТУ, присвячених 150-річчю системи Д. Менделєєва, та 30-річчю трагедії на Чорнобильській АЕС.

Участь у VII екофорумі «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета.»

2016 р.

Призер конкурсу «Юний винахідник і раціоналізатор».

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні хімічні технології: екологічність, інновації, ефективність» м. Київ.

 

Глечковський Богдан 11-ІТ.

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

Призер Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

2018 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІ місце.

 

Гринько Микола 11-ХБ.

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії – ІІ місце.

Призер практичного туру (ІІ місце), Рішельєвська регата (м. Одеса).

2018 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії – І місце.

2017 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії – І місце.

Учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (м.Київ).

 

Даніва Марія 11-ХБ.

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології – ІІІ місце.

2018 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології – ІІ місце.

2017 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології – І місце.

Учасниця Всеукраїнського етапу олімпіади з біології.

2016 р.

Учасниця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології.

 

Данілін Дмитро 11-ФМ.

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІ місце.

Призер Всеукраїнської інтернет -олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

Призер Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

Претендент на золоту медаль.

2018 р.

Призер обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій – І місце

Призер Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІ місце

Призер Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій в м. Київ – ІІІ місце.

Учасник Рішельєвської регати ( м.Одеса )

Приймав участь у зустрічі з президентом України для кращих учнів країни.

2017 р.

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики – ІІІ місце

Призер Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій у м.Київі – ІІ місце.

2016 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії – ІІІ місце.

 

Когут Наталія 11-ГМ.

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства – ІІІ місце

Голова Прес-центру ЛУР ХОЛ.

2018 р.

Призер обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика – ІІІ місце

Учасник конкурсу-захисту Наукових робіт МАН, секція «Літературознавство».

2017 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства – ІІІ місце.

Призер обласного етапуМіжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика – ІІ місце

Призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу ім.Т.Г Шевченко – ІІІ місце.

 

Лень Валерій 11-ГМ.

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії – ІІІ місце.

2018 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії – ІІІ місце.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури – ІІІ місце.

 

Мельник Анна 11-ІМ.

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ІІІ місце.

2017 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ІІІ місце.

 

Самойліч Євгеній 11-ІТ клас.

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

Призер Всеукраїнської інтернет -олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

Призер Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІІ місце.

2018 р.

Призер Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій при УФМЛ – ІІІ місце.

Призер Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій при Науковому ліцеї №45 (м. Київ) – ІІІ місце.

 

Сафонов Кирило 11-ФМ.

2019 р.

Учасник пілотажного проекту МАН «Бізнес інкубатор» м.Київ.

Учасник міжнародної виставки стартапів у номінації «Корисність винаходу та результати його реалізації» м.Київ.

Голова Центру науки і освіти ЛУР ХОЛ.

Староста першого поверху гурт. №1.

2018 р.

Перемога в обласному етапі Всеукраїнської турніру знавців курсу «Фінансова грамотність» (капітан команди).

Участь у XIII Всеукраїнському турнірі юних економістів, м.Івано-Франківськ (капітан команди).

Учасник інтернет-олімпіади з інформаційних технологій, м.Киів.

Призер конкурсу-захисту МАН, секція «Мікро та макроекономіки» – ІІІ місце.

2017 р.

Отримав звання «Фінансовий геній» м.Дніпро, головний офіс Приват- банку.

 

Стасюк Надія 11-ІМ.

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови – ІІІ місце.

2018 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови – ІІІ місце.

2017 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови – ІІІ місце.

Струкало Валентин 11-ФМ.

 

2019 р.

Учасник проекту «Школа успіху» від фонду братів Кличко.

Учасник обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики – ІІІ місце.

Претендент на золоту медаль.

Староста класу (11 клас).

Голова Житлової ради ЛУР ХОЛ.

 

Чвартковський Максим 11-ФМ.

2019 р.

ІІІ місце Рішельєвська Регата (м.Одеса), індивідуальний тур.

Перемога в обласному етапі Всеукраїнської турніру знавців курсу «Фінансова грамотність» (капітан команди).

Призер обласного етапу олімпіади з інформатики – ІІІ місце.

Участь у Всеукраїнському етапі турніру знавців курсу «Фінансова грамотність».

Претендент на золоту медаль.

Президент ЛУР ХОЛ.

2018 р.

Призер обласного етапу турніру знавців Фінансової грамотності – І місце.

 

Янковой Дмитро 11-ХБ.

2019 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології – І місце.

Учасник Всеукраїнської олімпіади з біології (м. Харків).

2018 р.

Призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології – ІІ місце.

Призер практичного туру (ІІ місце), теоретичного туру (ІІІ місце) – Рішельєвська регата (м. Одеса).

 

Голосування за посиланням ...>>>

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Дата публікації: 19.05.2019

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Контакти

Адреса: м. Херсон, 73011, вул. Полтавська, 89
Телефон/Факс: (0552) 29-20-71, 29-71-53
Мобільний телефон: +380992825407

Опитування

Питання: Оцініть новий сайт