16 днів проти насильства

У сучасному світі, в епоху розвитку технологій і комунікацій трапляються численні випадки насильства як у сім'ї, школах чи компанії друзів, так і в більш широких колах населення. Ці дії є порушенням прав людини, принципів її вільного та справедливого існування.

"16 днів проти насильства" - це щорічна Всеукраїнська акція, яка проводиться з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання фізичного та морального насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Шістнадцятиденний період акції триває з 25 листопада до 10 грудня та охоплює наступні важливі дати:

– 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

– 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

– 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

– 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

– 5 грудня – Міжнародний день волонтера;

– 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Цього року в нашому ліцеї ми провели найбільше заходів, присвячених цій темі. 25 листопада відбулося урочисте відкриття акції - випуск стіннівки "16 днів проти насильства" в межах кампанії "Стоп насильству". Психологиня Елла Валентинівна провела тренінг для представників Ліцейської служби розуміння, а ще відбулося анкетування для виявлення насильства в сім'ї та школі серед учнів 8-10 класів. Цікавим заходом акції був конкурс плакатів "Наші долоні проти насильства", що відбувся 7 грудня. Перші місця посіли 8-СМ та 8-ГМ, 9-ІФ і 9-ТХ, 10-ФМ, 11-ІФ та 11-ТХ класи. Вони найкраще розкрили розуміння цієї проблеми та засвідчили своє право й обов’язок жити у світі без насильства. Також відбувся тренінг з учнями 10-11 класів "Шляхи протидії торгівлі людьми", а в останній день проведено акцію до Міжнародного дня прав людини.

Отже, учні нашого ліцею здобули нові знання щодо проблеми насильства в нашій країні, висловили свою думку та зробили свій внесок у процес боротьби з фізичним та моральним приниженням.

Якщо ви чи будь-хто з ваших знайомих став жертвою або свідком подібних ситуацій, зверніться до Національної "гарячої" лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за телефоном 0800500225. Борімося разом!


16 днів проти насильства


16 днів проти насильства


16 днів проти насильства


16 днів проти насильства


16 днів проти насильства


16 днів проти насильстваскачать dle 11.0фильмы бесплатно
Дата публікації: 14.12.2020

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Контакти

Адреса: м. Херсон, 73011, вул. Полтавська, 89
Телефон/Факс: (0552) 29-20-71, 29-71-53
Мобільний телефон: +380992825407
e-mail: liceyxop@ukr.net
Instagram
Ми у Фейсбуці

Опитування

Питання: Оцініть новий сайт