Список вступників

Список учнів, рекомендованих до зарахування 

до Херсонського ліцею Херсонської обласної ради:


список учнів, рекомендованих до зарахування за результатами 

ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад відповідно до Порядку

зарахування, відрахування та переведення учнів 

Херсонського ліцею Херсонської обласної ради

8-МТ

1.Усеїнов Есфер

9-ФМ

1.Лібровський Владислав 

2.Кікнадзе Артем

3.Сучко Марія

9-ГМ

1.Іванюк Євгенія


Список учнів, рекомендованих за результатами конкурсних випробувань

8-МТ

1.Гарвардт Андрій

2.Сапринський Даніїл

3.Рудя Данило

4.Кармазін Кирило

5.Михайлов Максим

6.Стецюк Гордій

7.Мединська Олеся

8.Безрідний Олег

9.Коломієць Софія

10.Курапов Нікіта

11.Крива Анна

12.Пяткіна Єлизавета

13.Гайбура Яна

8-ГМ

1.Стельмах Катерина

2.Петриченко Валерія

3.Кузнєцова Вікторія

4.Богдан Андрій

5.Іванова Єлизавета

8-ПР

1.Нікітченко Іван

2.Сірко Софія

3.Співак Назарій

4.Бухтій Вероніка

5.Подоба Дар’я

6.Шаповалов Максим

7.Хозей Богдан

8.Даміров Емір

9.Ногай Віктор

10.Власюк Ксенія

11.Гурська Анастасія

12.Ніколаєнко Віталій

13.Межуєва Дар’я

14.Станіка Олександр

15.Коржук Софія

16.Коршун Карина

17.Засименко Дар’я 

18.Майданюк Богдан

19.Пустова Анна

20.Мухаркіна Віктрія

8-СМ

1.Поліщук Костянтин

2.Закшевський Олександр

3.Щербина Дар’я

4.Шептура Єлизавета

5.Романова Софія

6.Мочаліна Анастасія

7.Грановська Анна

8.Пушкарська Алла

9.Чвартковська Анастасія

10.Мазур Яна

11.Віхрова Маргарита

12.Дятел Світана

13.Панасюк Ірина

14.Перерва Єлизавета

15.Лозова Марія

16.Бурячок Володимир

17.Токарик Софія

18.Білан Яромір

19.Меньшиков Дмитро

20.Михальчук Вадим

21.Лекіашвілі Маріанна

22.Лі Вероніка

23.Клонцак Таїсія

24.Балуцел Тетяна

25.Пустова Ірина

26.Опанасюк Дар’я

27.Мазуренко Сніжана

28.Дудов Дмитро

29.Мазуренко Діана

30.Пахомова Олександра

9-ПР

1.Місюта Владислава 

2.Мірошніченко Іванна

3.Гуляєва Дар’я

4.Лапін Віктор

5.Гуляєва Вікторія

6.Сульжик Владислава

7.Грищенко Наталія

8.Брит Дар’я

9.Ілляшенко Анастасія

10.Ющенко Андрій

11.Тимощук Андрій

9-ЕТ 

1.Маловічко Аліна

2.Коада Віолета

3.Гарафонова Марина

4.Кииченко Артем

5.Прит Ярослав

9-ІМ 

1.Матвієнко Маріанна

2.Сидоренко Артем

9-ГМ

1.Зайченко Анна

2.Чумаченко Таїсія

3.Гертанова Ганна

4.Чумак Дмитро

5.Кречик Анастасія

6.Романюк Крістіна

7.Дяченко Аліна

8.Антонюк Владислава

9.Малихіна Валерія

10.Компанець Валерія

11.Пащенко Вероніка

12.Матвєєва Юлія

13.Німич Максим

14.Баденко Максим

15.Матвієнко Катерина


Запрошуємо батьків на батьківські збори,

які відбудуться 18 червня 2019 року о 10:00.

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Дата публікації: 12.06.2019

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Контакти

Адреса: м. Херсон, 73011, вул. Полтавська, 89
Телефон/Факс: (0552) 29-20-71, 29-71-53
Мобільний телефон: +380992825407

Опитування

Питання: Оцініть новий сайт