Список здобувачів освіти, рекомендованих до навчання у ЦДН

СПИСКИ

здобувачів освіти Центру дистанційного навчання, рекомендованих до навчання у II семестрі 2021-2022 н.р.

І група (7 клас)

 

1.Іванов Євгеній

2.Щедрий Ростислав

3.Терещенко Дмитро

4.Копилов Володимир

5.Чумаченко Анна

6.Короленко Аріна

7.Васильєва Катерина

8.Фертак Ксенія

9.Вострікова Ростислава

10.Токаренко Іван

11.Соколенко Павло

12.Ортинський Святослав

13.Цехмейструк Олександр

14.Желябов Кирило

15.Кудрявцев Дмитро

16.Довгий Богдан

17.Мельничук Софія

18.Безруков Роман

19.Чекотун Ілля

20.Дідух Анна

21.Якущенко Ростислав

22.Полончак Валерія

23.Хацаюк Аліна

24.Головко Максим

25.Сурдуленко Єлизавета

26.Литвиненко Анастасія

27.Пільганчук Олександр

28.Соценко Кирило

29.Кучеренко Гліб

30.Звєрєв Кирило

31.Бондарєва Ксенія

 

 

ІІ група (7 клас)

 

1.Пулінець Катерина

2.Резніченко Вероніка

3.Заморока Єлизавета

4.Комакін Лев

5.Мусієнко Анастасія

6.Чернушевич Аріна

7.Янік Єлизавета

8.Коробко Діана

9.Пробанчук Єлизавета

10.Непом'яща Анна

11.Мороз Анастасія

12.Купрієнко Нікіта

13.Гречихіна Дар'я

14.Сварчевська Олена

15.Ковальова Анастасія

16.Панченко Юлія

17.Гайдаш Альона

18.Шкурін Андрій

19.Гайдученко Ельвіра

20.Янік Дар'я

21.Додіван Яна

22.Деркач Дар'я

23.Леманич Єлизавета

24.Пятько Марина

25.Горбачова Уляна

26.Івлєва Марина

27.Белінський Кіріл

28.Коляда Владислав

29.Острянська Світлана

30.Харченко Уляна

31.Майкут Наталія

 

 

ІІІ група (7 клас)

1.Коломієць Давид

2.Соколенко Олександр

3.Чегодаєва Каріна

4.Повєткіна Анна

5.Бреславець Діана

6.Сухорука Поліна

7.Березна Марія

8.Пахомова Ірина

9.Петренко Вадим

10.Федосенко Світлана

11.Гатило Анастасія

12.Мільчинська Поліна

13.Дегтярьова Юлія

14.Романюк Анастасія

15.Москаленко Поліна

16.Уколова Софія

17.Савченко Артем

18.Пулавський Ілля

19.Якущенко Марк

20.Діхтярьов Максим

21.Чеботнікова Аліса

22.Міщенко Софія

23.Діхтярьова Вікторія

24.Пилипейко Валерія

25.Сінгаєвська Ліна

26.Балашов Богдан

27.Перетятько Анастасія

28.Бицюра Аліна

29.Трюхан Артем

30.Гончаренко Полiна

31.Довбуш Олексій

 

ІV група (8 клас)

 

1.Мусієнко Іван

2.Дубина Станіслав

3.Маланчук Тетяна

4.Васильєва Дар’я

5.Луніна Варвара

6.Марєєва Анастасія

7.Кубальська Анна

8.Незнанов Дмитро

9.Поліщук Карина

10.Пилиповець Роксолана

11.Магула Кірілл

12.Красовська Марія

13.Храмцова Софія

14.Луценко Ангеліна

15.Літун Аліна

16.Останович Кіра

17.Якимчук Аріна

18.Степанова Валерія

19.Антонян Іванна

20.Тукай Олена

21.Морозова Єлизавета

22.Бабич Маргарита

23.Плаксій Марія

 

 

 

Дата проведення наступного заняття у Центрі дистанційного навчання буде оприлюднена 01 лютого 2022 року на сайті ліцею.

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Дата публікації: 22.01.2022

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Контакти

Адреса:
Телефон/Факс:
Мобільний телефон:
Телефон медпункту ліцею:
e-mail:


Опитування

Питання: Оцініть новий сайт

Архів
Лютий 2022 (24)
Січень 2022 (17)
Грудень 2021 (43)
Листопад 2021 (52)
Жовтень 2021 (25)
Вересень 2021 (69)